حمله به نظامیان آمریکایی در عراق افزایش یافته است

به گزارش کتاب دینا، فرمانده نیروهای تروریستی سنتکام آمریکا از افزایش حمله به نظامیان این کشور در عراق در ماه های اخیر اطلاع داد.

حمله به نظامیان آمریکایی در عراق افزایش یافته است

ژنرال کنت مک کنزی فرمانده تروریست های ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده موسوم به سنتکام در مصاحبه با ان بی سی نیوز اعلام داشت که حملات به نیروهای آمریکایی در عراق در ماه های اخیر افزایش داشته، اما هیچکدام تلفات جانی نداشته اند.

فرمانده تروریست های سنتکام در صحبت های خود هیچ اشاره ای به مخالفت مردم عراق با حضور نیروهای آمریکایی در این کشور نکرد.

ژنرال مک کنزی در این مصاحبه گفت: ما در نیمه اول امسال میلادی حملات بیشتری علیه پایگاه های خود داشته ایم که در مقایسه با نیمه اول سال گذشته تعداد این حملات بیشتر بوده است.

فرمانده سنتکام با این حال تأکید کرد: این حملات تا به امروز مرگبار نبوده اند، این موضوع خوبی است، اما همچنان ادامه دارند.

ژنرال مک کنزی در پاسخ به این پرسش که چرا این حملات تلفاتی نداشته اند، گفت: آنها ما را هدف قرار نمی دهند.

مک کنزی گفت: ما می دانیم که آنها از سیستم های تسلیحاتی بسیار خوبی برخوردارند، ولی از تسلیحات پیشرفته خود استفاده نمی نمایند. آنها از سلاح هایی مانند راکت های 107 میلیمتری یا خمپاره استفاده می نمایند که به اندازه بعضی دیگر تسلیحات آنها پیچیده نیستند.

ارتش آمریکا روز چهارشنبه بیان کرد، تعداد نیروهای نظامی آمریکا در عراق طی ماه جاری از 5200 نفر به سه هزار نفر کاهش می یابد. ، مهر

منبع: ایران آنلاین

به "حمله به نظامیان آمریکایی در عراق افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله به نظامیان آمریکایی در عراق افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید