ربیعی: در ایام کرونا به انسان هایی احتیاج داریم که برای دیگران درس آموزی نمایند

به گزارش کتاب دینا، تهران (پانا) - به گفته سخنگوی دولت، آموزش و پرورش و مدرسه مهد تربیت هستند که باید خیر جمعی را در مدرسه تجربه کنیم و مدرسه نهادی برای این موضوع گردد.

ربیعی: در ایام کرونا به انسان هایی احتیاج داریم که برای دیگران درس آموزی نمایند

علی ربیعی در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور با هدف تکریم از 1000 خیر مدرسه ساز با بیان اینکه دوره هایی در تاریخ هر کشور تا سال های سال روی سال های دیگر زندگی سایه می اندازند اظهار کرد: سال های اخیر سال هایی است که نسل های متفاوتی را شاهد بودیم. در این دوره تاریخی بیش از هر دوره دیگر احتیاج به باهم بودن داریم.

وی اضافه کرد: شاید این دوره آزمونی برای یک نسلی باشد که جامعه ای مطلوب را برای همه بسازند. من معتقدم ما احتیاجمند میانجی های اجتماعی داریم که سایه سار دیگران شوند.

ربیعی با اشاره به اینکه امروزه به انسان هایی احتیاج داریم که برای دیگران درس آموزی نمایند اعلام کرد: نهادهای اجتماعی و میانجی احتیاج امروز ما هستند، ما در سال 92 حدود 4 هزار و 300 مجمع خیریه داشتیم که امروزه این تعداد به 9 هزار و 800 سمن رسیده که 6 هزار و 800 سمن را وزارت کشور مجوز داده است.

سخنگوی دولت اطلاع داد امروزه 22 هزار تشکل داریم که هر یک، یک کشانه مهربانی در جامعه اند. آموزش و پرورش و مدرسه مهد تربیت هستند امیدوارم خیر جمعی را در مدرسه تجربه کنیم و مدرسه نهادی برای این موضوع گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ربیعی: در ایام کرونا به انسان هایی احتیاج داریم که برای دیگران درس آموزی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: در ایام کرونا به انسان هایی احتیاج داریم که برای دیگران درس آموزی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید