شمار شاهزادگان سعودی مبتلا به کرونا بسیار بیشتر از آماراعلامی است

به گزارش کتاب دینا، افشاگر معروف آل سعود معروف به مجتهد شمار شاهزاده های سعودی مبتلا به کرونا را بسیار بیشتر از آمار اعلامی از سوی نیویورک تایمز گفت.

شمار شاهزادگان سعودی مبتلا به کرونا بسیار بیشتر از آماراعلامی است

مجتهد در صفحه توئیتر خود گفت که آمار واقعی شاهزاده های سعودی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند بسیار بیشتر از آمار اعلامی است.

این افشاگر معروف اسرار خاندان آل سعود نوشت: بیمارستان تخصصی جده که مختص شاهزاده ها است دیگر برای پذیرش ظرفیت ندارد و از همین رو دو هتل اجاره و به درمان و اقامت شاهزاده ها اختصاص داده شده است.

روزنامه نیویورک تایمز اخیراً در گزارشی به نقل از منابع مطلع از ابتلای نزدیک به 150 نفر از اعضای خاندان سلطنتی آل سعود به ویروس کرونا خبر داده بود.

این روزنامه در گزارش خود بیان کرد که با گذشت شش هفته از اعلام نخستین مورد ابتلاء به ویروس کووید- 19 در خاک عربستان، 150 تن از اعضای خاندان پادشاهی سعودی احتمالاً به این ویروس آلوده شده اند.

در واقع همزمان با تشدید دامنه شیوع این ویروس در سراسر عربستان، گزارشها حاکی از آن است که 500 تخت بیمارستانی در بعضی از بیمارستان های ممتاز این کشور برای اعضای خاندان سعودی آماده شده اند.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز آل سعود برادرزاده ملک سلمان پادشاه سعودی نیز هم اکنون تحت مراقبتهای ویژه قرار گرفته است.

عربستان در زمان این گزارش 2900 مورد ابتلاء به بیماری کرونا و همچنین 41 مورد مرگ ناشی از آن را تأیید نموده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شمار شاهزادگان سعودی مبتلا به کرونا بسیار بیشتر از آماراعلامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار شاهزادگان سعودی مبتلا به کرونا بسیار بیشتر از آماراعلامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید