شیخ دیاباته: هیچ چیزی برای من مثل شادی طرفداران استقلال شیرین نیست

به گزارش کتاب دینا، لغو دربی به سود من شد تا تمرینات بیشتری برای رسیدن به فرم مسابقه انجام دهم. باید از مربیان تیمم هم یاد کنم که در روزهای مصدومیت خیلی به من یاری کردند تا زودتر به شرایط بازی برسم.

شیخ دیاباته: هیچ چیزی برای من مثل شادی طرفداران استقلال شیرین نیست

شیخ دیاباته مصمم است تا هر چه زودتر در ترکیب استقلال بازی کند. مهاجم مالیایی الاصل آبی ها که این روزها جدی تر ازهمیشه تمرین می نماید، انگیزه های بسیاری برای بازگشت به ترکیب تیمش دارد.

به گزارش خبرآنلاین، شیخ دیاباته تمرینات خود را در روزهای مصدومیت مطلوب توصیف نموده است: روزهای اول مصدومیت کمی درد داشتم اما آرام آرام شرایط بهتر شد. الان اوضاع خوب است و تمریناتم را به طور جدی دنبال می کنم. مصدومیتی که برای من به وجود آمد قدری من را عقب انداخت اما در کوشش هستم تا هرچه زودتر به شرایط بازی برسم.

دیاباته به شرایط مشابهی که فصل پیش برایش به وجود آمد نیز اشاره دارد: فصل قبل هم به دلیل مصدومیت، بازی هایی را از دست دادم اما هر چه از لیگ گذشت شرایط بهتر شد. دوست دارم همان فرایند را در این فصل هم طی کنم.

شیخ به آقای گلی در لیگ بیستم هم امیدوار است و با اینکه گادوین منشا گل های زیادی در هفت هفته لیگ به ثمر رسانده اما شیخ نمی خواهد به این زودی دست از کوشش بکشد. به هر حال او مدافع آقای گلی لیگ برتر است. شیخ در این باره می گوید: بازی های زیادی تا خاتمه لیگ باقی مانده و ناامید نیستم. من فرایند گلزن های لیگ برتر را رصد می کنم و می دانم شرایط به چه شکلی است. امیدم را از دست نمی دهم. البته موفقیت تیمی برای من اهمیت بیشتری دارد اما کوشش می کنم دوباره در صف گلزنان لیگ قرار بگیرم. برای این هدف خیلی انگیزه دارم.

شاید خیلی ها تصور نمایند که دیاباته تا حدی انگیزه اش را به دلیل مصدومیت بدموقع از دست داده اما مهاجم آبی ها نظر دیگری دارد: حرفه ای هستم و بعد از بازگشت از مصدومیت سعی می کنم به گلزنی هایم برای استقلال ادامه دهم. هیچ چیزی برای من مثل شادی طرفداران استقلال شیرین نیست. برای خوشحالی طرفداران تیم محبوبم کوشش می کنم. احتمال اینکه دیاباته به بازی با گل گهر برسد بسیار زیاد است. شیخ درباره این بازی هم صحبت هایی به زبان می آورد: لغو دربی به سود من شد تا تمرینات بیشتری برای رسیدن به فرم مسابقه انجام دهم. باید از مربیان تیمم هم یاد کنم که در روزهای مصدومیت خیلی به من یاری کردند تا زودتر به شرایط بازی برسم.

شیخ بار دیگر به زندگی خوبی که در ایران دارد نیز اشاره نموده است. او روی گفتن این جملات همیشه تأکید دارد: در ایران احساس خوبی دارم. مردم با احساسی در ایران داریم که علاقه مند به فوتبال هستند. زندگی در ایران برای من لذت بخش است و کوشش می کنم با بازی های خوب استقلالی های ایران را شاد کنم. مطمئن باشید با انگیزه به ترکیب استقلال برمی گردم.

منبع: عصر ایران

به "شیخ دیاباته: هیچ چیزی برای من مثل شادی طرفداران استقلال شیرین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ دیاباته: هیچ چیزی برای من مثل شادی طرفداران استقلال شیرین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید