عراق، حشد شعبی: آمریکا در پس افزایش حملات تروریستی اخیر است، واشنگتن هرگز به اهدافش نخواهد رسید

به گزارش کتاب دینا، مسئول اطلاع رسانی الحشد الشعبی در استان دیالی عراق، آمریکا را در پس افزایش حملات تروریستی اخیر در این استان دانست.

عراق، حشد شعبی: آمریکا در پس افزایش حملات تروریستی اخیر است، واشنگتن هرگز به اهدافش نخواهد رسید

به گزارش گروه بین الملل کتاب دینا، صادق الحسینی مسئول اطلاع رسانی الحشد الشعبی در استان دیالی عراق گفت: بقایای هسته های تروریستی داعش که آمریکا از آنها حمایت و آنها را در استان دیالی و سایر استانها جابجا نموده است، عامل افزایش حملات اخیر هستند.

وی اضافه نمود: آمریکا در کوشش برای ضربه زدن به ثبات امنیتی بعد از مصوبه مجلس عراق مبنی بر لزوم اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

الحسینی گفت: داعش ابزار دست آمریکا و سازمان اطلاعات این کشور است، اما به علت وجود نیروهای امنیتی و الحشد که قادر به مقابله با چالش ها هستند، هرگز نخواهد توانست به مقاصد مشخص شده اش برسد.

وی از وجود طرح های هدفمند برای خاتمه دادن به بقایای داعش به ویژه هسته های پنهان آن اطلاع داد و گفت که عملیات ویژه مهمی در استان دیالی و اطراف آن برای ریشه کنی تروریسم وجود خواهد داشت.

استان دیالی اخیرا شاهد افزایش حملات تروریستی به ویژه در مناطق آزاد شده از دست تروریست ها بود که در جریان آن تعدادی از نیروهای امنیتی کشته شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عراق، حشد شعبی: آمریکا در پس افزایش حملات تروریستی اخیر است، واشنگتن هرگز به اهدافش نخواهد رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، حشد شعبی: آمریکا در پس افزایش حملات تروریستی اخیر است، واشنگتن هرگز به اهدافش نخواهد رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید