مس رفسنجان دیگر شکل و شمایل تیم لیگ یکی را ندارد

به گزارش کتاب دینا، محمد ربیعی عصر یکشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: ابتدا به تیم ذوب آهن و کادر فنی و عوامل این تیم خسته نباشید می گویم. قبلاً هم گفته بودم که ذوب آهن را تیم با کیفیتی می بینم و به رتبه این تیم توجه نکردیم.

مس رفسنجان دیگر شکل و شمایل تیم لیگ یکی را ندارد

وی اضافه نمود: بازی زیبایی بود و فرایند به شکلی پیش رفت که در نیمه اول توانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم پیش بینی می کردیم که شرایط تغییر کند. تیم حریف به پنالتی رسید و توانست گل بزند. پس از آن برنامه های خود را تغییر دادیم و با شجاعت و عطشی که برای کسب 3 امتیاز داشتیم توانستیم برنده بازی شویم.

وی ادامه داد: این پیروزی را به طرفداران مان تقدیم می کنم که بسیار تیم را دوست دارند و ما را حمایت می نمایند. به شاگردانم خسته نباشید می گویم و به آنها افتخار می کنم. نیم فصل اول مسابقات تمام شد و فکر می کنم توانستیم که مس رفسنجان را از نظر شخصیتی به تیم های لیگ فزونی برسانیم.

ربیعی گفت: به تک تک بازیکنانم افتخار می کنم چون تا خاتمه نیم فصل اول توانستیم مس را در جایگاهی قراردهیم که دیگر شکل و شمایل یک تیم لیگ یکی را ندارد و خشنودم این شخصیت خوب را ایجاد کردیم و به آن ها خداقوت می گویم.

وی اظهار کرد: ادامه دار بودن راستا تیم را دنبال می کنیم و امید این را می دهم که هرچقدر جلو تر برویم در فرایند کیفی مان شرایط بهتری هم خواهیم داشت. به هر حال در این شرایط سخت امیدوارم توانسته باشیم شادی را به طرفداران مس و فاتحان افرایند تقدیم نموده باشیم. از صمیم قلب برای طرفداران مان خشنود هستم چون برایمان مهم هستند.

وی اعلام کرد: نیم فصل اول تمام شده و چون تعطیلی نداریم، باید خیلی زود برای دور برگشت آماده شویم. به تمام بازیکنانی که در ترکیب، روی نیمکت یا روی سکو بودند تبریک می گویم که با قلب های خود معنی واقعی تیم بودن را نشان دادند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص داوری این مسابقه گفت: نیمکت ما زیاد به داوری کاری ندارد. احساس می کنم آغاز اعتراض ها به داوری از سوی نیمکت حریف بود. مربی خارجی حریف بر خلاف بسیاری از مربیان خارجی در تمام طول بازی در حال اعتراض به داوری بود.

وی ادامه داد: باشگاه ذوب آهن همواره برای من قابل احترام است. حق طبیعی ما است که در چند صحنه برای احقاق حق خود به داور اعتراض کنیم. داور بازی را می شناسم که بسیار جوان و آینده دار است، اما در خصوص عملکرد امروز او الان نظری نمی دهم.

ربیعی در خصوص لیست ورودی و خروجی تیمش، توضیح داد: اگر احتیاج به ترمیم داشته باشیم مثل تیم های دیگر با دقت این کار را خواهیم کرد. شاید ثبات روی بخشی از تیم داشته باشیم، اما ما از دسته اول صعود نموده ایم و محدودیت هایی در ابتدایی فصل داشتیم، اما باید قدم های خوبی برداریم تا شرایط تیم بهتر گردد. راستا جابجایی را از راستا رسانه ای باشگاه پیگیری کنید و هرگونه برآورد غیر از رسانه اصلی باشگاه را جدی نگیرید. ما از فردا روی این موضوع تمرکز خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مس رفسنجان دیگر شکل و شمایل تیم لیگ یکی را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس رفسنجان دیگر شکل و شمایل تیم لیگ یکی را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید