2 نفر دیگر به کرونا ویروس مبتلا شدند

به گزارش کتاب دینا، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:2 نفر دیگر به بیماران کرونا ویروس در شهر های تحت پوشش این دانشکده اضافه شدند.

2 نفر دیگر به کرونا ویروس مبتلا شدند

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفت وگو با خبرنگار از ،با بیان اینکه 2 نفر دیگر به بیماران کرونا ویروس اضافه شدند گفت: تعداد مبتلایان به این بیماری تا 99 نفر رسیدند.

او با اشاره به اینکه از این تعداد 38 نفر در آبادان، 43 نفر خرمشهر و 18 نفر شادگان به کرونا ویروس مبتلا شدند افزود: تعداد فوتی ها 9 نفر هستند که از این تعداد 3 نفر در آبادان،5 نفر خرمشهر و یک نفر شادگان می باشند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: 10 نفر از روز گذشته تا به امروز بر اثر بیماری های حاد تنفسی در بیمارستان بستری شدند و 10 نفر ترخیص شدند.

سلمان زاده با بیان اینکه به پویش در منزل بمانیم بپیوندید گفت: ماندن در خانه و لزوم رعایت نکات بهداشتی هشداری است که مردم باید جدی بگیرند تنها با ماندن مردم در خانه ها می توانیم به کاهش مبتلایان به ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال امیدوار باشیم

او افزود:شهروندان با توجه به در نظر دریافت تدابیری مانند کنترل ورود و خروج از سفر خودداری کنند و اجازه بدهند کادر درمانی زنجیره انتقال را حذف کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:مردم حتما به سامانه salamat.gov.ir مراجعه و در این طرح مشارکت کنند.

بیمارستان طالقانی آبادان تنها پایگاه پذیرش و بستری بیماران مبتلا به کرونا ویروس است.

ویروس کرونا که رسما کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا در سراسر جهان شرایط فوق العاده اعلام کند.

607 هزار نفر از خدمات 30مرکز شهری، 18مرکز روستایی، 132خانه بهداشت و 12 پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند می باشند.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "2 نفر دیگر به کرونا ویروس مبتلا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 نفر دیگر به کرونا ویروس مبتلا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید