تشدید محدودیت های ترافیکی در 12 و 13 فروردین ماه در استان کرمان

به گزارش کتاب دینا، خبرنگاران/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: تشدید محدودیت های ترافیکی در ایام 12 و 13 فروردین در کلیه مسیرها به ویژه مسیرهای منتهی به تفرجگاه های سراسر استان با هدف کنترل بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم اعمال خواهد شد.

تشدید محدودیت های ترافیکی در 12 و 13 فروردین ماه در استان کرمان

سردار عبدالرضا ناظری در جمع کتاب دینا در تشریح جزییات این خبر گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، که یک طرح کشوری برای مقابله بیماری کرونا است موفقیت آمیز بوده و خوشبختانه هموطنان عزیز به ویژه مردم استان کرمان با پلیس همکاری خوبی داشته اند.

وی افزود: در ادامه این طرح با توجه به فرارسیدن ایام 12 و 13 فروردین، محدودیت های ترافیکی در محورها و به ویژه در مسیرهای منتهی به تفرجگاه ها تشدید خواهد شد و کلیه تفرجگاه های درون و برون شهری ممنوعیت ورود و تجمع داشته و از هم استانی ها خواستاریم که با توجه به تعطیلی کلیه صنوف و ادارات در این روزها فقط برای موراد ضروری از خانه خارج شوند.

ناظری همچنین تاکید نمود: همکاران ما تا حد امکان با مردم در کمال آرامش برخورد خواهند کرد ولی با افرادی که برای جان خود و دیگران هیچ ارزشی قائل نیستند و در برخی مواقع با ایجاد تنش قصد تشویش اذهان عمومی را دارند با قاطعیت برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در خاتمه خاطر نشان کرد: از هم استانی های عزیز تقاضا داریم برای کاهش زنجیره انتقال کرونا همکاری لازم را مثل همواره با پلیس داشته باشند و به شعار در خانه بمانیم در این ایام جامه عمل بپوشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تشدید محدودیت های ترافیکی در 12 و 13 فروردین ماه در استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید محدودیت های ترافیکی در 12 و 13 فروردین ماه در استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید