شرایط پخش مسابقه ایران در ایام نوروز تعیین شد

به گزارش کتاب دینا، تهیه کننده مسابقه تلویزیونی ایران توضیحاتی را درباره نحوه پخش این برنامه و تغییرات محتوایی آن در ایام نوروز ارائه کرد.

شرایط پخش مسابقه ایران در ایام نوروز تعیین شد

به گزارش گروه فرهنگی کتاب دینا به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، هاشم رضایت تهیه کننده مسابقه ایران درباره شرایط پخش این برنامه در نوروز 1400 گفت: در ایام عید مسابقه ایران به صورت هر شبی و از ساعت 19:45 از شبکه اول سیما پخش و ساعت های هفت و 15 روز بعد بازپخش می گردد. تمامی قسمت ها نیز با حال و هوای نوروز ضبط شده است.

وی اضافه کرد: طی چند روز گذشته ضبط مسابقه به خاتمه رسید و در حال حاضر تنها بخش هایی از مونتاژ بعضی قسمت ها باقی مانده است.

این تهیه کننده در ادامه با اشاره به تغییرات ویژه برنامه ایران اعلام کرد: در قسمت های ضبط شده، مسابقه حال و هوایی مفرح و شادتر دارد. ضمن اینکه با استفاده از المان های نوروز و تغییراتی در دکور سعی نموده ایم برنامه در ایام عید فضایی متفاوت داشته باشد.

رضایت در خاتمه گفت: مسابقه عظیم ایران با طراحی سوال هایی صرفا درباره کشور عزیزمان کوشش دارد تا مخاطبان را با تمامی ظرفیت های این مرز و بوم آشنا سازد. خوشحالیم که پس از فراوری 140 قسمت حالا نه فقط از تهران بلکه از جای جای ایران افراد به همراه دوستان و خانواده هایشان متقاضی حضور در مسابقه هستند. امیدواریم در سال جدید و با تغییرات گسترده در آیتم ها بتوانیم رضایت مندی مردم را از مسابقه به بالاترین میزان ممکن برسانیم.

مسابقه ایران با اجرای سعید شیخ زاده و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تهیه و فراوری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرایط پخش مسابقه ایران در ایام نوروز تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پخش مسابقه ایران در ایام نوروز تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید