بازیکن جوان پیکان را چشم زدند، پیروز نشویم سکته می زنیم!

به گزارش کتاب دینا، عبدالله ویسی در نشست خبری آنلاین قبل از بازی پیکان تهران و پارس جنوبی جم گفت: مثل بازی های گذشته دیداری سخت و حساس داریم. اهمیت این بازی برای پیکان و پارس جنوبی خیلی بالاست. اگر در چهار بازی، 10 امتیاز بگیریم 80 درصد راه ماندن در لیگ برتر را رفته ایم. اگر پارس جنوبی را شکست دهیم به هدف خودمان می رسیم.

بازیکن جوان پیکان را چشم زدند، پیروز نشویم سکته می زنیم!

سرمربی پیکان تهران ادامه داد: این ملاقات هم 6 امتیازی است. خوشحالم بار دیگر سیروس پورموسوی (سرمربی پارس) را می بینم. او خیلی بامعرفت است. شناخت کاملی هم از تیمش داریم.

ویسی درباره داور جوانی که کمیته داوران برای ملاقات فردای این تیم انتخاب نموده است، گفت: داور بازی فردا جوان است. باید از جوانترها حمایت کنیم. امیدوارم برنده بازی فردا داور باشد. نگران داوری نیستیم و بحثی درباره داوری نداریم. اشتباهات داوری وجود دارد و اگر برای هر تیمی پیش بیاید مسئله ای نیست. او قطعا خوب سوت خواهد زد تا آینده خودش را تضمین کند.

سرمربی پیکان درباره احتمال بقا یا سقوط این تیم در فصل جاری لیگ برتر توضیح داد: تکلیف ما را این بازی تعیین می نماید. تیمی که ببازد سکته می زند و برنده هم راهش را در لیگ برتر ادامه می دهد.

وی درباره غایبان پیکان مقابل پارس جنوبی گفت: نادر محمدی (پرتابگر اوت های بلند پیکان) را به دلیل در رفتگی کتف در اختیار نداریم. او را چشم زدند. نادری بازیکن جوان خوبی بود. جلال الدین علی محمدی هم گونه اش دچار شکستگی شد و او را هم نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکن جوان پیکان را چشم زدند، پیروز نشویم سکته می زنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن جوان پیکان را چشم زدند، پیروز نشویم سکته می زنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید