حیدری: بردن میز و صندلی های باشگاه به دلیل بدهکار بودن در شأن پرسپولیس نیست

به گزارش کتاب دینا، بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: در گذشته شاهد بودیم اگر شرکتی طلبکار بود، میز و صندلی باشگاه را برمی داشت و این اصلاً در شأن پرسپولیس نیست.

حیدری: بردن میز و صندلی های باشگاه به دلیل بدهکار بودن در شأن پرسپولیس نیست

سپهر حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کتاب دینا، درباره نشستی که به همراه پیشکسوتان و مدیران باشگاه پرسپولیس با نمایندگان مجلس داشت، گفت: با توجه به اینکه افراد حاضر در جلسه فوتبال را به خوبی می فهمیدند می توانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. در این شرایط خیلی مهم بود که با نمایندگان مجلس که آنها هم قطعاً دغدغه پرسپولیس را دارند، صحبت شود.

وی اعلام کرد: پرسپولیس فاصله زیادی تا برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد و باید اتفاقات خوبی برای این باشگاه رخ دهد. باید ردیف بودجه ای برای باشگاه اختصاص پیدا کند، چرا که اکنون باشگاه های صنعتی صاحب ردیف بودجه هستند. برنامه دیگری که می تواند وجود داشته باشد این است که وام بلند مدت به باشگاه داده شود تا بدهی ها یش یک بار برای همیشه پرداخت و صفر شود. هر مدیرعاملی که به باشگاه می آید باید 80 درصد انرژی اش را به بدهی ها اختصاص می دهد.

بازیکن پیشین پرسپولیس یادآور شد: پیش از این اگر شرکت یا ارگانی از پرسپولیس طلبکار بود، میز و صندلی باشگاه را برمی داشت و این اصلاً در شأن پرسپولیس نیست. بهتر است با دادن وام، یک بار برای همیشه با طلبکاران تسویه حساب شود. پرسپولیس آبروی فوتبال ایران است و باید با آرامش کار را پیش ببرد. پرسپولیس نیاز دارد که قرارداد بازیکنان باکیفیتش تمدید شود و علاوه بر آن بازیکنان مورد نظر هم جذب شوند ولی همیشه ضلع سومی وجود دارد و آن پرداخت بدهی های معوقه است. پرسپولیس با درآمدی که فقط از اسپانسر دارد نمی تواند هم بدهی های سال های گذشته را پرداخت کند و هم بازیکن جدید بگیرد و قرارداد ها را تمدید کند.

حیدری اعلام کرد: یکی دیگر از پیشنهادات این بود که یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه انتخاب شود تا به مدیرعامل مشاوره فنی بدهد و قرارداد ها را کنترل کند. با این شرایط مدیرعامل 3 ماه می آید و آپشن هایی در قرارداد ها می گذارد که برای مدیرعامل بعدی دردسر می شود.

وی با اشاره به عدم حضور نمایندگان وزارت ورزش در این نشست تاکید کرد: ای کاش در این جلسه نمایندگان و مدیران وزارت هم حضور داشتند. مدیران وزارت در جلسه استقلالی ها با نمایندگان مجلس حضور داشتند و به دلیل ناراحتی که از آن جلسه پیش آمده بود در جلسه ما حاضر نشدند. غیبت آنها به جمع برخورد. این کار قشنگی نبود و در جلسه هم بارها تاکید شد که ای کاش از وزارت ورزش هم نماینده ای حضور داشت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی کتاب دینا بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی کتاب دینا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدری: بردن میز و صندلی های باشگاه به دلیل بدهکار بودن در شأن پرسپولیس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: بردن میز و صندلی های باشگاه به دلیل بدهکار بودن در شأن پرسپولیس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید