دستگاههای اجرایی پروژه ها را باتوجه به شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند

به گزارش کتاب دینا، خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه دستگاه های اجرائی پروژه های استانی را با توجه به اولویت ها و شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند،گفت: اولویت بندی پروژه ها در مدیریت هزینه ها و نیز زمان بهره برداری بسیار موثر خواهد بود.

دستگاههای اجرایی پروژه ها را باتوجه به شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند

آیدین رحمانی رضائیه 24 خرداد در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه که در استانداری برگزار گردید، گفت: انتظار می رود دستگاه های اجرایی به فصل کاری و عمرانی که در استان به جهت فرا رسیدن فصل سرما محدود است، توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه اتمام سال اقتصادی با فصل کاری متقارن است، خاطر نشان کرد: انتظار می رود دستگاه ها هماهنگی های لازم را با دفتر فنی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان داشته باشند تا اقدامات عملیاتی پروژه ها شروع گردد.

به گزارش کتاب دینا،معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از دستگاه های اجرایی خواست تا برای تسریع در اجرای پروژه ها و نیز بهبود فرایند فعالیتهای عمرانی در سالی که با محدودیت های منابع اقتصادی روبرو هستیم، هماهنگی های لازم با دفتر فنی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگاههای اجرایی پروژه ها را باتوجه به شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاههای اجرایی پروژه ها را باتوجه به شرایط محدود فصل کاری پیش ببرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید