هشدار کلینتون: با سه میلیون رای بیشتر هم می توان باخت

به گزارش کتاب دینا، رقیب انتخاباتی سال 2016 ترامپ از هواداران دموکرات خواست با همه توان به صندوق های رای بروند چرا که با وجود سه میلیون رای بیشتر هم می توان شکست خورد.

هشدار کلینتون: با سه میلیون رای بیشتر هم می توان باخت

هیلاری کلینتون شامگاه چهارشنبه در سومین نشست مجازی مجمع ملی حزب دموکرات از رای دهندگان خواست تا صرفا به مواضع سیاسی رئیس جمهوری را برای ضمانت سال جاری برنگزینند و هشدار داد که نوامبر نمی تواند یک انتخابات می خواستم، می توانستم، می بایست باشد.

رقیب سال 2016 دونالد ترامپ اضافه نمود: رئیس جمهوری فعلی آمریکا نامجهز است و از قلم نیاندازید جو و کامالا می توانند با سه میلیون رای بیشتر، بازنده شوند. همان چیزی که برای من رخ داد.

کلینتون ادامه داد: ما به تعدادی رای احتیاج داریم که ترامپ نتواند آنها را بدزدد یا به طریقی برای پیروزی آنها را سرقت کند.

وی افزود: چهار سال است مردم به من می گویند، نمی دانستیم که او چقدر خطرناک بود. کاش می توانستیم برگردیم و این کار را انجام دهیم. یا بدترین حالت، من باید رای می دادم. ببینید، این انتخابات نمی تواند بار دیگر انتخاب می خواستم و می توانستم و می بایست، باشد.

وزیر خارجه پیشین آمریکا با یادآوری اینکه وقتی انتخابات سال 2016 را پذیرفت گفت که دموکرات ها به ترامپ این فرصت را می دهند که ثابت کند می تواند در ریاست جمهوری رشد کند، اظهار کرد: این اتفاق نیفتاده است.

کلینتون اظهار کرد: ای کاش دونالد ترامپ رئیس جمهوری می بود زیرا آمریکا به رئیس جمهوری بهتر از این احتیاج دارد.

وی همچنین ادامه داد کامالا هریس با همان فراز و نشیب های زیادی روبرو خواهد شد اما می تواند همه آنها را اداره کند. این تیمی است که ملت ما را از پرتگاه عقب می کشد.

مجمع ملی حزب دموکرات آمریکا شامگاه سه شنبه به طور رسمی جو بایدن معاون اول دولت باراک اوباما را به عنوان نامزد انتخاباتی خود برگزید.

پیش از این هم بایدن، سناتور کامالا هریس را به عنوان همتای انتخاباتی خود انتخاب کرد که در صورت پیروزی، معاون اول او خواهد شد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 13 آبان ماه برگزار می گردد که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا، برگزاری انتخابات را با اما و اگرهای فراوانی روبرو نموده است.

دموکرات ها به دنبال رای گیری پستی بدون حضور در صندوق های رای هستند در حالیکه ترامپ و جمهوریخواهان با آن مخالفت دارند. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "هشدار کلینتون: با سه میلیون رای بیشتر هم می توان باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار کلینتون: با سه میلیون رای بیشتر هم می توان باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید