شروع مبارزه با جانوران مضر در جنوب شهر

به گزارش کتاب دینا، طرح ضربتی مبارزه با جانوران مضر شهری با شناسایی و طعمه گذاری نقاط تجمع موش ها در معابر منطقه 19 شروع شد.

شروع مبارزه با جانوران مضر در جنوب شهر

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مجید صبوری معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: این طرح به صورت مدون و فازبندی شده از هفته جاری در معابر اصلی منطقه شروع شده است و تا 23 آبان نیز ادامه دارد.

او اضافه کرد: این فعالیت در فاز اول از روز شنبه 10 آبان به مدت یک هفته با طعمه گذاری نقاط شناسایی شده در خیابان های بهمنیار، میعاد شمالی و میثاق شمالی و همچنین ضلع غربی و شرقی بزرگراه تندگویان انجام می گردد.

صبوری ادامه داد: در فاز بعدی عملیات که تا 23 آبان ادامه دارد، خیابان های مهران، صمدی، ماهان (از سر شکوفه تا شهید چراغی و تا شقایق) و مطهری جنوبی طعمه گذاری می شوند.

به گفته صبوری در این طرح تمامی اماکن مخروبه و متروکه، فضاهای سبز، جداول شکسته، زیر پل های عمومی و زیرمخزنی های زباله که به عنوان کلونی و محل زندگی موش ها به شمار می رود، از این جانوران موذی پاکسازی خواهد شد.

این مسئول، حفظ محیط زیست از آلودگی ها و سلامت شهروندان را از مهمترین اهداف اجرایی این طرح بیان کرد و خواهان مشارکت شهروندان در جلوگیری از ازدیاد این حیوانات ناقل بیماری با رعایت نکات بهداشتی و حفظ بهداشت محیط شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شروع مبارزه با جانوران مضر در جنوب شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مبارزه با جانوران مضر در جنوب شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید