ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان در جام حذفی

به گزارش کتاب دینا، در ورود تیم های لیگ رجحان به فصل جدید مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور استقلال تهران عصر امروز از ساعت 17:30 میهمان تیم پیکان تهران خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان در جام حذفی

استقلال تهران پس از سرانجام همکاری با محمود فکری، فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد و به همراه این سرمربی در بازی هفته هفدهم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به رجحان دست پیدا کرد.

آبی پوشان که در رده سوم جدول رده بندی خود را میان مدعیان کسی عنوان قهرمانی حفظ نموده اند، امروز پا به رقابت هایی میگذارند که فصل پیش تا یک قدمی کسب جام در آن هم پیش رفتند، اما از تراکتور شکست خوردند تا به نایب قهرمانی بسنده نمایند. یکی از راه های تقریبا آسان دست یافتن به کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان آسیا همواره جام حذفی بود که آبی ها با مجیدی شانس دارند تا دوباره تا فینال بروند و شاید این بار با او قهرمانی را جشن بگیرند.

همانطور که فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی امروز تعیین کرد، استقلال تنها روی یک تورنمنت متمرکز نیست و این فصل سعی دارد تا در هر سه جام (لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا) کوشش کند و برای کسی جام بجنگد. آبی پوشان فصل پیش تا دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم پیش رفته بودند و مدت زیادی است که از کسب جام بی نصیب مانده اند.

استقلال برای بازی امروز مثل رقابت با فولاد خوزستان داریوش شجاعیان را در اختیار ندارد، اما مهدی مهدی پور در دسترس کادرفنی خواهد بود و می تواند تیمش را برابر شاگردان مهدی تارتار همراهی کند. ترکیب استقلال برای این بازی احتمالا فقط یک تغییر نسبت به تیم برنده مقابل فولاد خوزستان داشته باشد.

مجیدی برای بازی هفته هفدهم مقابل فولاد از رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، احمد موسوی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مهدی قایدی به عنوان بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی استفاده کرد و به نظر می رسد او در دروازه یک تغییر تنها ایجاد کند.

از آنجایی که در لیگ برتر مظاهری فرصت بیشتری برای بازی در ترکیب اصلی داشته اینطور به نظر می رسد که سیدحسین حسینی در رقابت های جام حذفی درون دروازه آبی ها حضور دارد تا بتواند به نیمکت نشینی سرانجام بدهد و از طرفی هم مظاهری استراحتی داشته باشد و روی بازی های لیگ برتر متمرکز باشد.

ایلنا

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان در جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان در جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید