خبرنگاران بیش از سه میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در یزد کشف شد

به گزارش کتاب دینا، یزد- خبرنگاران- فرمانده انتظامی یزد گفت: با کوشش ماموران و همکاری مردم در 24 ساعت گذشته در بازرسی از یکی انبارهای مرکز استان سه میلیارد و 100 میلیون ریال لوازم خانگی احتکار شده شامل یخچال و ماشین لباسشویی کشف شد.

خبرنگاران بیش از سه میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در یزد کشف شد

سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد اضافه نمود: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با احتکار کالای اساسی و عمومی ماموران پلیس امنیت مالی این انبار را شناسایی کردند.

به گزارش یکشنبه کتاب دینا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: ماموران با کار اطلاعاتی و هماهنگی مراجع قضایی و همکاری سازمان صنعت و معدن و تجارت(صمت) از انبار بازدید کردند و در بازرسی از آن انواع لوازم خانگی احتکار شده کشف کردند.

فرمانده انتظامی یزد با اشاره به تحویل متهم به مراجع قانونی اظهار کرد: مبارزه با قاچاق کالا و احتکار کالاهای اصلی و ضروری مردم یکی از اولویت های مهم است که در این راستا با تشکیل پلیس امنیت مالی شاهد اقدامات خوبی در این زمینه هستیم.

فرمانده انتظامی یزد 16 مرداد در آستانه روز خبرنگار در نشست خبری از کشف 320 میلیارد ریال کالای قاچاق در چهار ماهه سال 99 اطلاع داد و گفت: این مبلغ 60 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

یزد نقش مؤثری در اتصال استان های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در راستا کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب ، در برخی مواقع راه های آن برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

روزانه حدود 400 هزار دستگاه انواع خودرو در جاده های استان یزد تردد می نماید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بیش از سه میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در یزد کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیش از سه میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در یزد کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید