فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396

به گزارش کتاب دینا، فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج سنبله (Virgo)
  • ماه در موقعیت برج سرطان (Cancer)

فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396

فروردین

امروز شاید از شما خواسته گردد برای گروهی از افراد سخنرانی نموده و یا یک گروه مشغول به بحث و آنالیز را راهنمایی کنید. در حالت عادی شاید کمی خجالت بکشید، اما امروز انگار برای این کار ساخته شده اید و از این که حتی به صورت موقت در مرکز توجه قرار بگیرید لذت می برید. مطمئنا شما در این مقام خیلی موفقیت آمیز عمل خواهید کرد و تحسین همه را برخواهید انگیخت. اگر در جستجوی نیمه گمشده خود هستید حتما این نکته را به خاطر داشته باشید که هر چقدر رفتارتان با ذات واقعیتان هماهنگی داشته باشد افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد که در طول راستا زندگی در کنار شما باقی بمانند .

اردیبهشت

اگر بخواهید به زور دیگران را مجبور به پذیرش ایده ها و نظرات خودتان نموده و در این باره سرسختانه پافشاری کنید ممکن است موجبات عصبانیت کسی را فراهم کنید که می تواند برایتان مشکل ساز گردد. امروز احساسات عاشقانه تان همچنان در حال اوج دریافت هستند و از طرف هم خیلی جذاب شده اید و نگاه های تحسین آمیز اطرافیانتان و حتی غریبه ها را به خود جذب می کنید. اگر مجرد هستید این می تواند فرصت خیلی خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان باشد، اگر هم قبلا عاشق شده اید و درگیر یک رابطه عاطفی هستید اکنون می تواند به رشد رابطه شما یاری کند. یک قرار عاشقانه گذاشته و بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید .

خرداد

امروز مسائل مادی از نظر شما حتی از آنچه خودتان انتظار داشته اید هم بهتر دارند پیش می فرایند و احساس می کنید هیچ محدودیتی برایتان وجود ندارد و می توانید هر چقدر بخواهید برای تعمیرات و تغییر دکوراسیون منزل و یا خرید کردن برای خودتان هزینه کنید. اگر قرار است با عشقتان ملاقات کنید بد نیست با یک لباس جدید و خیلی شیک به رنگ مورد علاقه تان به دیدن او بروید و حسابی به خودتان برسید تا او را یک بار دیگر عاشق خودتان کنید. شما از هدف گذاری های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده اید. خوشبختانه اکنون در شرایطی قرار دارید که نقشه هایتان را می توانید به شرط داشتن پشتکار، بدون برخوردن به هیچ مسئله ای به مرحله اجرا بگذارید .

تیر

امروز ممکن است با کسی روبرو شوید که تا بحال او را ندیده بودید و ناگهان به شدت جذب این شخص شوید. شاید با خودتان فکر کنید بد نیست جلو رفته و به نحوی سر صحبت را با او باز کنید و ببینید آیا به جز ظاهر جذابش باطن او نیز می تواند مورد علاقه شما قرار بگیرد. به احتمال خیلی زیاد این احساس دو طرفه است و اگر مجرد باشید این ملاقات می تواند زمینه ساز یک رابطه عاطفی خوشایند باشد. اما اگر متاهل هستید بهتر است به تعهدات خود پایبند باشید. شما به شدت در حال کوشش هستید تا دیگران را قانع کنید به آینده مثل شما نگاه نمایند. با این حال داشتن این تصور که تنها یک نتیجه گیری درست وجود داد و شما آن را می دانید و دیگران هم لزوما باید مثل شما فکر نمایند کار درستی نیست .

مرداد

در حال حاضر مسائل مادی و حرفه ای و حتی عاطفی دارند برای شما به خوبی پیش می فرایند. شاید زندگیتان حسادت خیلی ها را برانگیزد، اما خودتان هنوز هم احساس می کنید که یک چیزی کم دارید. این کمبود ممکن است در ارتباط با مسائل معنوی باشد و پرداختن به مسائل معنوی و حتی مذهبی می تواند حال شما را خیلی بهتر کند. امروز ذهنتان پر از افکار مختلف است که دارند در سرتان می چرخند، ولی بهتر است که خیلی درگیر آنها نشوید و در خصوصشان با دیگران حرف نزنید. هرچند که افکارتان خیلی خوب و منطقی هستند، ولی اگر در خصوص افکارتان با دیگران حرف بزنید و مرتب نظرهایتان را عوض کنید ممکن است فکر نمایند که افکاری آشفته دارید و خودتان هم نمی دانید چه دارید می گویید .

شهریور

امروز در خصوص نظرات خود در رابطه با حقیقت خیلی لجبازانه پافشاری می کنید و با هر کسی که سعی کند فکرتان را عوض کند با بی صبری و حتی خشم برخورد خواهید کرد. شما می توانید به حرف های دیگران بی آنکه مجبور باشید با نتیجه گیری هایشان موافقت کنید با دقت گوش کنید. در حال حاضر عشق و خلاقیت دو عامل الهام بخش هستند که در زندگی به شما انگیزه می دهند و اثرات بسیار مهمی دارند. شاید حتی به این مسئله پی ببرید که احساساتی که نسبت به یک نفر دارید می تواند به شما برای انجام فعالیت هایی که با خلاقیت همراه هستند الهام ببخشد، از این موقعیتی که به وجود آمده است بیشترین بهره ممکن را ببرید .

مهر

امروز ممکن است از یک نفر که خیلی از او خوشتان نمی آید دلخور شوید، ولی امکان این که به منبع اصلی ناراحتیتان اشاره کنید برایتان وجود ندارد. خوشبختانه اگر شجاعت آن را داشته باشید که احساسات واقعی خود را بیان کنید عصبانیتتان خیلی زود رفع خواهد شد. شما به طور عادی شخصی منطقی هستید و پاهایتان روی زمین پایدار هستند، اما در حال حاضر همچون پرنده ای در آسمان رویاها به پرواز در آمده اید و ذهنتان آنقدر درگیر عالم خیال است که می توانید یک رمان تخیلی بنویسید. اگر در یک رابطه عاطفی هستید ممکن است عشقتان شما را به یک شام رمانتیک دونفره دعوت کند. از امروزتان لذت ببرید .

آبان

امروز یک پیغام، ایمیل و یا تماس سرشار از احساسات از یکی از دوستانتان دریافت خواهید کرد که در آن بخاطر تمام خوبی هایی که در گذشته در حق او نموده اید از شما تشکر خواهد نمود. شما از دریافت این پیغام احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد و دلتان می خواهد به نحوی این محبت های او را جبران کنید. بد نیست او را به صرف شام و یا قهوه دعوت نموده و با هم به طور مفصل صحبت کنید. رابطه بین شما بسیار قوی است و نباید بی تفاوت از کنار آن رد بگذرید. امروز پیش از آن که حتی خودتان متوجه بشوید ممکن است درگیر یک شرایط ناخوشایند در زمینه مسائل عاطفی بشوید. قبل از این که خودتان را درگیر کاری کنید که بعدا پشیمانتان کند خوب به عواقب آن فکر کنید .

آذر

آیا مدتی است که در فکر تغییر دادن کار و حرفه خود بوده اید؟ امروز ممکن است احتمالا به وسیله یکی از همکارانتان، فرصت ها و موقعیت های جدیدی به شما پیشنهاد شوند. این می تواند همان فرصت خوبی باشد که در انتظارش بوده اید و امکان پیشرفت های مثبتی را در زمینه حرفه ای برای شما فراهم کند. گزینه های پیش رویتان را یادداشت نموده و یکی یکی راجع به آنها تحقیق نموده و نتیجه گیری کنید. اگر فکر می کنید موضوعی به شما ارتباط ندارد عاقلانه ترین کار ممکن این است خودتان را از آن دور نگه دارید. ولی اگر مجبور هستید که در رابطه با این موضوع مداخله کنید بهتر است خودتان را خارج از عواقب احتمالی آن حفظ کنید .

دی

امروز گرمای عشق را در وجود خود احساس می کنید و ذهنتان مشغول روابط عاطفیتان است. زمانی که با عشقتان می گذرانید برای شما از هر فعالیت دیگری جذاب تر خواهد بود. امروز روزی فوق العاده برای یک بعدازظهر عاشقانه همراه با کسی که دوست دارید می تواند باشد و اثرات قابل توجهی روی رابطه شما می تواند بگذارد. احساسات شما بدون جواب باقی نخواهند ماند و همه چیز دو طرفه خواهد بود. امروز اگر مجبور شوید روی کسی که روی شما حساب نموده است را زمین بیندازید خیلی از دست خودتان ناراحت خواهید شد. نیازی ندارد خودتان را برای چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند عصبانی و یا سرزنش کنید .

بهمن

امروز وقتی از خواب بیدار می شوید تحت تأثیر رویاهایی که شب گذشته دیده اید تمام وجودتان سرشار از شور و شوق برای ملاقاتی عاشقانه با کسی که دوست دارید خواهد بود. اگر هم مجرد باشید تمام صبح به این فکر خواهید کرد که ای کاش آن عشق زیبایی که در خوابتان دیده بودید به حقیقت بپیوندد. خلاقیت شما در حال حاضر در اوج خود واقع شده است و اگر در حال حاضر پروژه ای در دست انجام ندارید سیل ایده های نبوغ آمیزی که به سرتان می زنند را به کار بگیرید تا راهی جدید برای افزایش درآمد و یا بالا بردن مهارت ها و توانایی هایتان پیدا کنید. البته در انتخاب کردن عجله نکنید و برای مدتی به خودتان فرصت بدهید تا این ایده ها کاملا پخته شده و جا بیفتند .

اسفند

امروز وقتی یکی از دوستان و آشنایان قدیمیتان به صورت کاملا غیر منتظره به شما ابراز علاقه می نماید از شدت تعجب خشکتان خواهد زد و احساسات ضد و نقیضی در وجودتان زنده خواهند شد. اگر در حال حاضر درگیر یک رابطه عاطفی دیگر نیستید بهتر است بلافاصله جواب رد به این آشنای قدیمی ندهید، زیرا ممکن است بتوانید رابطه عاشقانه خیلی خوبی با این شخص داشته باشید. فکر نکنید که باید حتما یا دست رد به سینه او زده و یا بلافاصله در یک رابطه عمیق شیرجه بزنید. کمی به خودتان و طرف مقابلتان فرصت بدهید. اگر امروز با کاری که خانواده، گروه دوستان و یا همکاران انجام می دهند موافق نیستید فکر نکنید مجبورید با آنها همراه شوید، خودتان را کنار بکشید.

منبع: setare.com

به "فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 26 شهریور 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید