نسل بعدی آیپد پرو احتمالا از شارژ بی سیم پشتیبانی می نماید

به گزارش کتاب دینا، طبق گزارش خبرگزاری بلومبرگ، نسل بعدی آیپد پرو در سال 2022 با قابلیت شارژ بی سیم راهی بازار می گردد. گفته می گردد این مدل به جای پنل پشتی آلومینیومی از پنل شیشه ای بهره می برد تا بهره گیری از شارژ بی سیم امکان پذیر گردد.

نسل بعدی آیپد پرو احتمالا از شارژ بی سیم پشتیبانی می نماید

اپل اولین بار در سال 2017 برای گوشی های آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس قابلیت شارژ بی سیم را ارائه کرد و تمام این گوشی ها همراه با پنل پشتی شیشه ای راهی بازار شدند. در حال حاضر هیچ کدام از مدل های مختلف آیپد از این قابلیت پشتیبانی نمی نمایند. در این گزارش آمده که توسعه نسل بعدی آیپد پرو در مراحل اولیه قرار گرفته است و شاید برنامه های اپل برای این موضوع تغییر کند و حتی لغو گردد.

بیشتر شارژرهای بی سیم موجود در بازار مناسب گوشی های هوشمند هستند و احتمالا شارژرهای سازگار با تبلت ها باید از طراحی متفاوتی بهره ببرند. اما اگر این گزارش بلومبرگ صحت داشته باشد و این قابلیت نهایی گردد، اپل میخواهد برای آیپد پرو جدید از شارژر مگ سیف استفاده کند.

از دیگر قابلیت های احتمالی این تبلت می توانیم به شارژ بی سیم معکوس اشاره کنیم که به لطف آن کاربران با آیپد پرو خود می توانند گجت هایی مانند آیفون یا ایرپادز را شارژ نمایند.

در کنار ساخت شارژر مگ سیف، در گزارش بلومبرگ آمده که اپل همچنان مشغول توسعه شارژر بی سیم مشابه ایرپاور است که کاربران با استفاده از آن بتوانند آیفون، اپل واچ و ایرپادز را به طور هم زمان شارژ نمایند. اپل در سال 2017 از شارژر ایرپاور رونمایی کرد اما در نهایت دو سال بعد مرگ این پروژه رسما اعلام شد.

در نهایت باید به ساخت نسل جدید آیپد مینی با طراحی متفاوت اشاره کنیم که گویا نمایشگر آن از حاشیه های باریک تری بهره می برد و فاقد دکمه هوم است. گزارش بلومبرگ به ساخت یک آیپد پایین رده با بدنه باریک تر هم اشاره نموده که به طور معین دانش آموزان را هدف گرفته است. نسل جدید آیپد مینی و آیپد میان رده احتمالا سال جاری معرفی خواهند شد.

منبع: MacRumors

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسل بعدی آیپد پرو احتمالا از شارژ بی سیم پشتیبانی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل بعدی آیپد پرو احتمالا از شارژ بی سیم پشتیبانی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید